KONST / Litografier / Färglitografi 12815328
nr 1281 5328
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 85/360. Motivet: 41x52 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 18:58:52
1.300 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson